fotografija-2
SPLITSKA GRADITELJSKA ŠKOLA GRADI SRCEM
Prosinac 5, 2017
WhatsApp Image 2017-12-10 at 09.47.57
Terenska nastava: Posjet izložbi: “Nikola Tesla – mind from the future”
Prosinac 10, 2017

A DI SI TI?

Foto: Miroslav Lelas

Dragi učenici,

U subotu, 16.12.2017. održat će se tradicionalna akcija pod nazivom “A DI SI TI?” koju već dugi niz godina organizira splitska Udruga Most. Akcija će se održati ispred Hrvatskog narodnog kazališta.

Kako ćemo se mi pridružiti?

Tijekom idućeg tjedna (od 11.12.-15.12.2017.) donesite od kuće predmete koji vam više ne trebaju, a nisu oštećeni.

Očistite svoje ormare i sve ono što mislite da vama i našim roditeljima ne treba donesite u školu, npr. vaze, šalice za kavu, čaše, cd-ove, ploče, ighrice, knjige, nakit, školski pribor, torbe, privjeske, božićne ukrase i sl.

Sve što skupimo volonteri naše škole će prodavati na štandovima ispred kazališta. Sav prihod od prodaje ide prihvatilištu za bekućnike i socijalnoj samoposluzi (kupovat će se hrana za one najsiromašnije obitelji u našem gradu da im uljepšamo Blagdane).

 

Isto tako možete donijeti hranu: konzerve (paštete, mesni, grah, grašak…), kekse, čaj, kavu, mliječne i čokoladne namaze, marmelade, mlijeko, sokove, pribor za brijanje, čokolino, deterdžente za pranje suđa, toaletni papir..

 

Stvari koje donesete ostavite u sobi psihologice i voditeljice.

 

Budimo solidarni, priključimo se akciji “A DI SI TI?” i nastavimo dobru tradiciju naše škole!!!